HD Yapı, Huafu Yolu, Futian, Shenzhen Şehri, GUANGDONG PROVINCE, ÇİN
Ana sayfa Ürünler

Kullanılan Cisco Modülleri

Sertifika
iyi kalite İkinci Cisco Router satış için
Müşteri yorumları
Ben Özbekistan, Taşkent şehrinden müşteriyim. Bu satıcı ve bu üründen memnunum. Her zaman bu satıcıdan istediğim zamanki istekleri için yanıt alıyorum. Ayrıca WeChat aracılığıyla sohbet ettik.

—— James

Sevgili Sammi, Aldığım Malları teyit etmek istiyorum. Teşekkürler

—— Salim

Ticaret güvencelerinden memnunum. Zamanında teslim edilen 2960X24 POE Switch BO-NET'i satın aldım. hızlı ve hızlı. Teşekkürler Bo-Net'in

—— Ahmed

Ben sohbet şimdi

Kullanılan Cisco Modülleri

(52)
Çin DS SFP FC16G SW Kullanılan Cisco Modülleri SFP Telsiz 8.5 Gbps Veri Aktarım Hızı Fabrika

DS SFP FC16G SW Kullanılan Cisco Modülleri SFP Telsiz 8.5 Gbps Veri Aktarım Hızı

DS SFP FC16G SW Kullanılan Cisco Modülleri SFP Alıcı-Verici 8.5 Gbps Veri Aktarım Hızı Cisco 16 Gbps Fiber Kanal SFP + Alıcı-Vericileri Cisco 16 Gb / sn Fiber Kanal SFP + Alıcı-Vericileri (Şekil 11), MDS 9000 ... Read More
2019-10-16 16:48:22
Çin Kullanılan Cisco SFP 10G LRM Modülü / 12 Portlu Cisco Tek Modlu SFP SFP-10G-LRM = Fabrika

Kullanılan Cisco SFP 10G LRM Modülü / 12 Portlu Cisco Tek Modlu SFP SFP-10G-LRM =

Kullanılan Cisco SFP 10G LRM Modülü / 12 Portlu Cisco Tek Modlu SFP SFP-10G-LRM = Cisco 10GBASE-LRM Modülü, standart Fiber Dağıtılmış Veri Arabirimi (FDDI) sınıfı Çok Modlu Fiber (MMF) üzerinde 220m'lik bağlant... Read More
2019-10-16 16:48:22
Çin Yüksek Hızlı Kullanılan T1 / E1 Veri Aktarım Hızına Sahip Cisco Modülleri 1260 - 1355 Dalga Boyu SFP-10G-LRM Fabrika

Yüksek Hızlı Kullanılan T1 / E1 Veri Aktarım Hızına Sahip Cisco Modülleri 1260 - 1355 Dalga Boyu SFP-10G-LRM

Yüksek Hızlı Kullanılan T1 / E1 Veri Aktarım Hızına Sahip Cisco Modülleri 1260 - 1355 Dalga Boyu SFP-10G-LRM Özellikler ve faydalar Cisco SFP + modülleri aşağıdaki özellikleri ve avantajları sunar. ● Şasi baş... Read More
2019-10-16 16:48:21
Çin Katman 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW, 8 Gb / sn Fiber Kanal SW SFP +, LC Fabrika

Katman 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW, 8 Gb / sn Fiber Kanal SW SFP +, LC

Katman 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW, 8 Gb / sn Fiber Kanal SW SFP +, LC Cisco ® MDS 9000 Ailesi 8 Gb / sn Gelişmiş Fiber Kanal Değiştirme Modülleri, büyük, sanallaştırılmış veri merkezlerinde yakınsama, öl... Read More
2019-10-16 16:48:21
Çin SFP 10G LR Ticari Ofis Binaları İçin Kullanılan Cisco Modülleri TX 1270nm / RX 1330nm Fabrika

SFP 10G LR Ticari Ofis Binaları İçin Kullanılan Cisco Modülleri TX 1270nm / RX 1330nm

SFP 10G LR Ticari Ofis Binaları İçin Kullanılan Cisco Modülleri TX 1270nm / RX 1330nm Özellikler ve faydalar Cisco SFP + modülleri aşağıdaki özellikleri ve avantajları sunar. ● Şasi başına en yüksek yoğunluk i... Read More
2019-10-16 16:48:21
Çin 4 Gb / sn Cisco Fiber Kanal SFP / Yönetilebilir DS-SFP-FC4G-SW Cisco SFP Modülleri Fabrika

4 Gb / sn Cisco Fiber Kanal SFP / Yönetilebilir DS-SFP-FC4G-SW Cisco SFP Modülleri

4 Gb / sn Cisco Fiber Kanal Sfp / Yönetilebilir DS-SFP-FC4G-SW Kullanılan Cisco Modülleri Cisco ® MDS 9000 Ailesi 8 Gb / sn Gelişmiş Fiber Kanal Değiştirme Modülleri, büyük, sanallaştırılmış veri merkezlerinde ... Read More
2019-10-16 16:48:20
Çin 10 Gigabit Ethernet Veri Bağlantı Protokolü ile Uzun Mesafe Kullanılan Cisco Modülleri SFP-10G-LR = Fabrika

10 Gigabit Ethernet Veri Bağlantı Protokolü ile Uzun Mesafe Kullanılan Cisco Modülleri SFP-10G-LR =

10 Gigabit Ethernet Veri Bağlantısı Protokolüne Sahip Uzun Mesafe Kullanılan Cisco Modülleri SFP-10G-LR = Özellikler ve faydalar Cisco SFP + modülleri aşağıdaki özellikleri ve avantajları sunar. ● Şasi başına ... Read More
2019-10-16 16:48:20
Çin Orijinal Cisco 1000BASE T SFP Alıcı-verici Modülü GLC TE Telnet Protokolü Fabrika

Orijinal Cisco 1000BASE T SFP Alıcı-verici Modülü GLC TE Telnet Protokolü

Orijinal Cisco 1000BASE T SFP Alıcı-verici Modülü GLC TE Telnet Protokolü Endüstri standardı Cisco® Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) Gigabit Arabirim Dönüştürücüsü (Şekil 1) anahtarlarınızı ve yönlendiricil... Read More
2019-10-16 16:48:20
Çin Bakır 100m Alıcı-Verici, Küçük İşletmeler İçin Bağlantı Cisco Modülleri Kullanılan GLC-TE Fabrika

Bakır 100m Alıcı-Verici, Küçük İşletmeler İçin Bağlantı Cisco Modülleri Kullanılan GLC-TE

Bakır 100m Alıcı-Verici, Küçük İşletmeler İçin Kablolu Bağlantı GLC-TE İçin Cisco Modüllerini Kullandı Endüstri standardı Cisco ® Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) Gigabit Arabirim Dönüştürücüsü (Şekil 1), ... Read More
2019-10-16 16:48:20
Çin Entegre Cisco 1000Base T Bakır SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g Bakır SFP GLC-TE Fabrika

Entegre Cisco 1000Base T Bakır SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g Bakır SFP GLC-TE

Entegre Cisco 1000Base T Bakır SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g Bakır SFP GLC-TE Endüstri standardı Cisco ® Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) Gigabit Arabirim Dönüştürücüsü (Şekil 1), anahtarlarınızı ve y... Read More
2019-10-16 16:48:19
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|