HD Yapı, Huafu Yolu, Futian, Shenzhen Şehri, GUANGDONG PROVINCE, ÇİN
Ana sayfa ÜrünlerKullanılan Cisco Modülleri

Çok Modlu Görüş Kullanılan Cisco Modülleri 10G X2 Dönüştürme 850nm X2-10GB-SR Anahtar için

Çok Modlu Görüş Kullanılan Cisco Modülleri 10G X2 Dönüştürme 850nm X2-10GB-SR Anahtar için

    • Multi Mode Opinion Used Cisco Modules 10G X2 Convert 850nm X2-10GB-SR For Switch
    • Multi Mode Opinion Used Cisco Modules 10G X2 Convert 850nm X2-10GB-SR For Switch
    • Multi Mode Opinion Used Cisco Modules 10G X2 Convert 850nm X2-10GB-SR For Switch
  • Multi Mode Opinion Used Cisco Modules 10G X2 Convert 850nm X2-10GB-SR For Switch

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: ABD
    Marka adı: cisco
    Model numarası: X2-10GB-SR

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: Karton
    Teslim süresi: 2 gün
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, l/c, D/A, D/P
    Yetenek temini: Haftalık 200pcs
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Brand: cisco Product Name: X2-10GB-SR
    Type: X2 transceiver module - SC/PC multi-mode Distance: 300m
    Wavelength: 850nm Data Rate (typical): 10.3 Gb/s
    Cabling Type: 10GBase-SR Data Link Protocol: 10 Gigabit Ethernet

    Cisco X2-10GB-SR Çok Modlu Görüş Fiber Modülü 10G X2 Anahtar için 850nm dönüştürme

    Cihaz tipi X2 alıcı-verici modülü - SC / PC çoklu mod
    Form faktörü Takılabilir modül
    Kablolama Türü 10GBase-SR
    Veri aktarım hızı 10 Gb / sn
    Optik Dalga Uzunluğu 850 nm
    Veri Bağlantı Protokolü 10 Gigabit Ethernet
    Maksimum Aktarım Mesafesi 300 metre
    Boyutlar (GxDxY) 3,6 cm x 9,1 cm x 1,3 cm
    Üretici Garantisi 90 gün garanti
    İçin tasarlandı Cisco 8-Bağlantı Noktası 10; Katalizör 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-24TD-SD, 3750E-24PD, 3750E -24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500, 4948 10; ME 4924-10GE; Danışman Motor II-Plus-10GE

    İletişim bilgileri
    Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler